Bulaşık Makinası
YALOVA BÖLGE SERVİS olarak Bulaşık Makinesi Servisimiz hafta içi tüm gün hizmetinizdeyiz. Yalova'nın tüm ilçe ve semtlerine servisimiz vardır. Bulaşık makinesi motoru tamiri, kart tamiri ve benzeri tüm teknik servis işlemleri minimum 1 yıl garanti kapsamı altında yapılmaktadır. Tecrübeli beyaz eşya ustalarımız sizlere en uygun fiyat üzerinden hizmet vermek için elinden geleni yapmaktadır. Orijinal Yedek Parça Değişimi ile cihazlarınız ömrünü uzatıyor ve çok daha iyi çalışmasını sağlıyoruz. Bulaşık makinesi servisi arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Bulaşık Makinesi Motor Tamiri Fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. Sitemiz de yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşarak tamir veya bakım için fiyat alabilirsiniz. Bulaşık makinesi servis hizmetimiz Yalova ve ilçelerinin tamamında gezici teknik servis aracımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Adresinize gelecek olan teknik servis araçlarımız da yedek parça ve ihtiyaç duyulan benzeri tüm araç ve gereçler mevcuttur. Bu sayede yerinde tamir & yerinde bakım hizmeti vererek %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktayız. Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi hizmetimiz ve servis ücret fiyatlarımız için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

YALOVA BÖLGE SERVİS'İN BEYAZ EŞYA SERVİS ÜCRETLERİ/FİYATLARI NE KADAR?

YALOVA BÖLGE SERVİS'de Bosch markasının, beyaz eşya teknik servis hizmetini veren Teknik servis firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyat anlayışımız ile sizlerin yanınızdayız.