Buzdolabı
YALOVA BÖLGE SERVİS Buzdolabı Teknik Servisi hizmetlerimiz ile haftanın her günü, gün içerisinde servis ayrıcalığı ile siz değerli tüketicilere zaman kazandırıyor.

Buzdolaplarınızın yaşatacağı sorunlar ile birlikte taze gıdalarınızın saklanması da zorlaşıyor. Cihazınız zaman içerisinde yiyecek kokusunu saklayamıyor ve her buzdolabı kapağı açıp kapatmanızda kötü kokular yayılmasına sebep olacaktır.

Buzdolabı soğutma işlevini yerine getirmiyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya karlanma oluşturuyor gibi birçok arıza sebepleri olabilir.

Yalova yazın bunaltıcı sıcaklarının vazgeçilmezi dışımızı serinleten klimalar, içimizi de serinleten dondurma, soğuk içecekler gibi gıdaların muhafaza edildiği buzdolapları ortam koşullarından veya kullanıcı hatalarından kaynaklı birçok arıza oluşturabilir.

Arızalardan korkmayın ama arızaları da ciddiye alın. Çünkü tamiri hemen yapılmayan cihazlar daha büyük arıza oluşumlarına yol açacaktır.

Yalova sıcaklık şartlarında yalnız evlerde değil iş yerleri, kasap ve marketlerin soğuk yiyecek içecek dolapları da günlük soğuk tüketim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dolayısıyla bir gün dahi buzdolaplarınızın arızalandığını düşünürsek dayanılmaz sıcaklarda soğuk içecek ihtiyacınızı karşılayamayarak bundan olumsuz etkilenmiş olacaksınız.

YALOVA BÖLGE SERVİS'İN BEYAZ EŞYA SERVİS ÜCRETLERİ/FİYATLARI NE KADAR?

YALOVA BÖLGE SERVİS'de Bosch markasının, beyaz eşya teknik servis hizmetini veren Teknik servis firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyat anlayışımız ile sizlerin yanınızdayız..