Ocak
YALOVA BÖLGE SERVİS Ocak Servisi teknik servis ekibimiz evinizde bulunan ocak cihazlarınızın bakım, arıza, servis ve satış sonrası destek için hizmet vermektedir. Cihazınızın kurulumundan ömrünün bittiği güne kadar cihazınız ile ilgili her türlü işlem uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Çağrı numaralarımızdan bize ulaşarak cihazınız ile ilgili arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı sonrası teknik servis ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelerek cihazınız ile ilgili arıza tespiti yaparak müşteri onayı alındıktan sonra gerek yerinde gerekirse de cihaz teknik servis atölyelerine alınarak tamir işlemleri gerçekleştirilir. Cihazların tamiri esnasında değiştirilen parçalar yerine orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

YALOVA BÖLGE SERVİS Fırın Servisi teknik servis ekibimiz fırın cihazlarınızın montaj, bakım ve onarım hizmetlerini alanında deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile kısa süre içerisinde müşterilerine sunduğu çözümün gururunu yaşamaktadır.

YALOVA BÖLGE SERVİS teknik servisimiz size sadece bir telefon yakınlığındadır.

Teknik servis hizmetleri için en güvenilir ve garantili yolu seçmek için teknik servisimizi tercih edebilirsiniz. Hız ve yenilik, başarı faktörlerinin temelini oluşturan teknik servisimiz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Çağrı numaralarımızdan bize ulaşarak fırın cihazlarınız ile ilgili her türlü sorunuz hakkında destek alabilirsiniz.YALOVA BÖLGE SERVİS'İN BEYAZ EŞYA SERVİS ÜCRETLERİ/FİYATLARI NE KADAR?

YALOVA BÖLGE SERVİS'de Siemens markasının, beyaz eşya teknik servis hizmetini veren Teknik servis firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyat anlayışımız ile sizlerin yanınızdayız..